Vmaxpower hot-sale high-quality 310W MUL-6M-310M-60 solar panels for solar system power station Monocrystalline Solar Panel
Produktbeschreibung
Overview
Quick Details
Place of Origin:
Guangdong, China
Brand Name:
Vmaxpower
Model Number:
MUL-6M-310M-60
Type:
PERC, Half Cell, Double-glass
Panel Dimensions:
165 0 *9 9 2 * 3 5 mm
Panel Efficiency:
18.94%
Certificate:
CE
Warranty:
25 Years
Cell Type:
5BBMONO 15 6. 7 5*15 6. 7 5 mm
No.of Cells:
Dimension:
165 0 * 9 9 2 * 3 5 mm
Weight:
19kg
Operating Temperature:
-40℃~+ 85℃
Power Tolerance(W):
0~+5
Testing Condition:
STC NOCT
Rated output:
310
NOCT Temperature:
45℃ ± 2℃
Output Cables:
TUV ± length 9 0 0 mm4 . 0 mm²
Supply Ability
Supply Ability:
{attr_value}
Packaging & Delivery
Packaging Details:
standard Export Carton, wooden bubble packing or pallet.
Lieferfähigkeit
Verpackung und Versand
Vorlaufzeit:
Hafen:
Verpackungsdetails:
>=3000 Watt(e)
US 0.30
Kontakt
Kommentare
Melden Sie sich an, um zu posten
Sortieren nach
Melden Sie sich an, um weitere Kommentare anzuzeigen
Diese Inserate könnten Sie auchinteressieren.
Meo Machinery Co.LTD
21 square feet ft2 blue selective coating Barbados Market solar collectors for water heater
Meo Machinery Co.LTD
Intenergy Cheap half cell 450W photovoltaic solar panel
MUST PH1800 Plus 2021 UPS 1kw 2kw 3kw 5kva 5kw 7kw 8KW MPPT 80A Solar Controller Off Grid Hybrid solar price inverter
Customized small size 5 watt 10 watt semi flexible solar panel for phone charge
New Fashioned 390w 395w 400w 405w 410watt Half Cell 12BB Solar Panel For Resale
China best seller 5kva three phase dual mppt controller grid tied solar inverter 5kw on grid price
220v single phase solar home ups inverter 12kw 15kw 20kw
custom photovoltaic 3kw off grid solar energy generator system
cheap solar panels 250 watt solar panel for your home
20kW Three Phase High Efficiency Inverter Solar Module Inverter 60Hz For Home
6V 9V 12V solar panel with battery 8000MAh outdoor solar charger panel for cctv security hunting trail camera