UNISOLAR 70W 1710mm*348mm CIGS Flexible Solar Module (FLEX-03NS-70W)
Produktbeschreibung
Overview
Quick Details
Place of Origin:
Shandong, China
Brand Name:
UNISOLAR
Model Number:
FLEX-03NS-70W
Type:
Flexible
Panel Dimensions:
1710* 348 * 2.5 mm
Panel Efficiency:
14.3%
Certificate:
CE,TUV
Warranty:
5years, 5yearworkmanship,10/25yearpower output
Model No.:
FLEX-03NS-70W
Cpacity rating:
70W
Tolerance of Pmax:
+5 / -0%
Module efficiency:
14.3%
Maximum Power Voltage:
18.3V
Maximum Power Current:
3.85A
Open Circuit Voltage:
23.5V
Short Circuit Current:
4.70A
Maximum Series Fuse Rating:
10A
Supply Ability
Supply Ability:
5000 Kilowatt/Kilowatts per Year
Packaging & Delivery
Packaging Details:
CARTON,PALLET
Port:
QINGDAO
Lieferfähigkeit
Verpackung und Versand
Vorlaufzeit:
Hafen:
Verpackungsdetails:
>=5000 Watt(e)
US 1.35-1.85
Kontakt
Kommentare
Melden Sie sich an, um zu posten
Sortieren nach
Melden Sie sich an, um weitere Kommentare anzuzeigen
Diese Inserate könnten Sie auchinteressieren.
Meo Machinery Co.LTD
Meo Machinery Co.LTD
GREYSTONE 340W 60 cell A grade all black distribute full black cheap solar panel
Solar Water Pump Kit Complete Solar Dc Pump Water Solar Water Pump 5 W For Basin Decorative
Lionsolar photovoltaic system 10 15 20 25 30 50 kilowatts solar power systems
500 watt solar panel monocrystalline
Factory direct supply home use solar power tracking kit
130w 120w Solar Panel Mono 24v Pv Module Install On Roof/ground ZM Solar Panel Best Price
RESUN 350W Mono Solar Panel on-grid or off-grid , ready stock factory delivery
SSTH Off Grid MPPT 4000W 5000W Solar Power Inverter DC 24V 48V AC 220V Solar Inverter 5KVA